Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Markalarımız ve Hizmetlerimiz

EXEL GRUP MARKALARI

YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ VE KOŞULSUZ ETİK YAKLAŞIM

Hizmetlerimiz içerisinde mavi ve beyaz yaka çalışanlar ile üst düzey yöneticilerin profesyonel yaşamlarında motivasyonlarını, dolayısıyla performanslarını arttırmaya yönelik hizmet paketleri yer almaktadır. Önceliğimiz hizmetlerimizin tamamında tüm süreçlerin baştan sona takip edilmesidir. Sonuçta kat edilen performans artışının ölçümlenmesini ve raporlanmasını sağlarız.

…Exel Grup markaları olarak, müşterilerinizle güvene dayalı ve sürdürülebilir ilişkiler kurmanızda fayda sağlıyoruz…

Firmalara sağlanan kurumsal hizmetlerimiz içerisinde Etik Hat ve Mobbing Danışmanlık hizmetimiz yer alır. İş hayatında taciz ve zorbalıkla mücadele etmek zorunda kalan çalışanlara, mobbing danışmanlarımız tarafından destek sağlanmaktadır.

Asistans ve concierge hizmetlerini sağlayan C&C Solutions firmamızı Temmuz 2012 tarihinde kurduk. Müşteri talep ve beklentilerine en uygun çözümler üretmeyi hedefleyerek, yeni ve farklı ürün ve hizmet gamına sürekli yenilerini ekleyerek, butik hizmet çözümleri sunmak amacıyla yola çıktık. C&C Solutions, Medikal, Otomotiv, Lifestyle, Seyahat, Wellness ve Kurumsal Wellness alanlarında hizmetler vermektedir. Modern ve teknolojik altyapımız, zengin ürün portföyümüz ve konusunda uzman ekibimizle sektörümüzde hızla büyümekteyiz.

Masters’ TMC olarak Turizm ve konaklama endüstrisinde hizmet veren paydaşlarımız için Mayıs 2019’da yola çıktık. Yenilikçi ve farklı deneyim hizmetleri sağlamak için uzman ekibimizle ve zengin network varlığımızla yerli ve küresel pazarlarda satış, pazarlama, danışmanlık ve temsil hizmetleri veriyoruz.

Size dijital dünyada müşterilerinize nasıl ve ne zaman görüneceğinizi bilmek bunaltıcı ve karmaşık gelebilir. Ama böyle olması gerekmiyor. Çünkü biz turizm ürünleri ve destinasyon pazarlama danışmanları olarak buradayız. Size rehberlik ederek, seyahat sektöründe fırsatlar bulma ve neticesinde en iyi yaptığınız şeye odaklanmanızı sağlıyoruz.

Özelleştirilmiş seyahat ürünlerinden üst düzey ürün deneyimine, destinasyon pazarlama organizasyonlarına, müşterilerin dikkatini nasıl çekeceğimizi biliyoruz. Seyahat ve turizm sektöründe otuz yılı aşan profesyonel tecrübemizle profesyonel ve yaratıcı bir ekibe sahibiz. Bu sayede yaklaşımımız ve sonuçlarından emin olabilirsiniz.

“EXEL CALL CENTER” ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETLERİ

Her sektörden büyük ve küçük ölçekli firmalara inbound ve outbound çağrı merkezi hizmetleri veriyoruz. Telesales, WhatsApp kanal yönetimi, alt yapı desteği ve çoklu müşteri iletişim kanal yönetimi hizmetleri sağlıyoruz. Dedike veya paylaşımlı müşteri temsilcisi seçeneklerimizle yüksek kaliteli çözümler sunuyoruz

“MASTERS’ TMC” TURİZM TEMSİL VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Turizm ve konaklama endüstrisinden gelir elde eden otel, acente, havayolu, kurvaziyer, turizm tanıtım ofisleri, turizm taşımacıları, AVM ve tema park ve benzeri firmalara B2B hizmetlerimizi sunuyoruz. Pazarında lider olmak isteyen şirketlere, satış ve pazarlama, danışmanlık, temsil ve proje geliştirme hizmetleri veriyoruz.

“PROBUDDY” ETİK HAT ve ŞİKAYET YÖNETİM HİZMETLERİ

Mavi ve beyaz yaka çalışanlar ve yönetici kadro için tasarladığımız online eğitimler ve etik hat uygulamaları ile performans ve verimliliği arttırıyoruz. Ayrıca web tabanlı ve topluluk yönetimi mobil uygulaması gibi çalışanlara sunduğumuz gelişmiş teknoloji çözümleri sayesinde klasik anlayış ötesi çözümler yaratıyoruz.

“C&C SOLUTIONS” ASİSTANS VE CONCIERGE HİZMETLERİ

Türkiye’nin önde gelen finans, sağlık, sigorta, turizm, sadakat ve üyelik programları yürüten çeşitli firmalarının kart veya poliçe sahibi müşterilerine, sağlık, seyahat, yol yardım, çilingir, lifestyle, hobi, bilgi hatları ve konut destek gibi farklı konu başlıklarında asistans ve butik concierge hizmetleri veriyoruz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

Uzman ekibimizle, müşterilerimizin hizmet verdiği müşterileri veya üçüncü taraflarıyla somut ve kıyaslanabilir değerlendirmeler yapıyoruz. Bu sayede yeni hizmet yapısında fark yaratan güçlü tarafları ön plana çıkartıyoruz.

Mutlu müşterilerden oluşan örnek müşteri modellerimizdeki yapı taşlarını diğer müşterilerimizin ihtiyaçlarında hayata geçiriyoruz. Böylelikle başarılı sonuçlardan gelişim planı oluşturuyoruz.

Mobil uygulama ve web tabanlı hizmetlerimiz sayesinde sunduğumuz çözümlerde bütünsel gelişim platformu sunuyoruz. Neticesinde hizmetlerimizin fayda ve sonuç analizini yaparak raporlanabilir çözümler geliştiriyoruz.

Rekabetçi fiyatlarımız ve çözüm odaklı hizmetlerimiz sayesinde rakiplerimize oranla sürdürülebilir ve yenilikçi hizmetlerimiz var. Ve bunları uzman ekibimizle, her an ulaşılabilir müşteri hizmetleri desteğimizle Firmalara sağlıyoruz.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.