Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Hakkımızda

YENİLİKLER VE İNSAN

VİZYONUMUZ

Sloganımız her zaman “Yenilikler ve İnsan”. Firma olarak, harika hizmetler üretmek için çalışmaya devam ediyoruz. Sürekli “yeniliklere” odaklanıyoruz.
Karmaşık olana değil, basit olana inanıyoruz. Ürettiğimiz hizmetler arkasındaki birincil teknolojilere sahip olmamız ve bunları kontrol etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Böylelikle sadece önemli katkı sağlayabileceğimiz işlere odaklanıyoruz. Binlerce projeye hayır demeye inanıyoruz, neticesinde bizim için gerçekten önemli ve anlamlı olan birkaç projeye gerçekten odaklanabiliyoruz. Başkalarının yapamayacağı bir şekilde yenilik yapmamızı sağlayan, gruplarımızın derin işbirliğine ve çapraz takım çalışmalarına inanıyoruz. Ve açıkçası, şirketteki her grupta mükemmellikten daha azına razı değiliz. Hatalı olduğumuzda değişim cesaretini kabul edecek dürüstlüğe sahibiz.

MİSYONUMUZ

Sloganımız her zaman “Yenilikler ve İnsan”. Ekip olarak sunduğumuz tüm hizmetlerin öncelikle insan sağlığına ve güvenliğine uygun koşullarda, içerikte ve etik tedarikçiler üzerinden sağlanıyor olmasına dikkat ediyoruz. Exel Grup olarak önceliğimiz “İnsan”.
Sorumluluğun paylaşılması, hesap verebilirlik, şeffaflık ve karar verme konusunda kararlıyız. Etkili çözümler bulmak için yeniliklere her zaman açığız. Ve herkesin hizmetlerimize kolay bir şekilde erişebilmesi için eşit fırsatlar sağlamayı taahhüt ediyoruz. Kalkınma sektöründeki insanları ve profesyonelleri güçlendirmek için yüksek kaliteli öğrenime erişim sağlamayı taahhüt ediyoruz.
Hizmet verdiğimiz kişilerin yararına hizmetlerimizin sürdürülebilirliğini güçlendirmek ve geliştirmek için birbirimizi öğrenmeye ve dinlemeye kararlıyız. İş yerimizde birbirimize karşı saygılı, ölçülü ve her zaman gelişime açık olma konusunda kararlıyız. Müşterilerimizi ailemizden bir birey gibi görerek ihtiyaç ve beklentilerine en etik, adil ve kaliteli çözümleri bulmaya kararlıyız.

ZAMAN TÜNELİ

Temmuz 2012
Sigorta ve bankacılık sektörlerinde asistans ve butik concierge hizmetleri veren "C&C Solutions" markamızı kurduk.
Mart 2019
Firma çalışanı, tedarikçi ve müşterilerinin gizli ihbarda bulunabilecekleri "Probuddy" markamızı kurduk.
Mayıs 2019
Turizm ve konaklama sektörlerinde pazarlama, danışmanlık ve proje geliştirme hizmetlerini vermek üzere "Masters' TMC" markamızı kurduk.
Haziran 2020
Firmaların çalışan, tedarikçi ve müşterilerine yönelik keyifli zaman geçirmelerine ve hobi edinmelerine olanak sağlayacak online atölye ve kurumsal oyunlar platformu "Deniyoo" markamızı kurduk.
Kasım 2021
Eğitimli ve uzman temsilcilerden oluşan ve farklı dillerde hizmet verebilecek, teknolojik alt yapı destekli çağrı merkezi markamız olan "Exel Call Center" markamızı kurduk.
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.