Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Çağrı Merkezi İçin Gereksiz Yatırımlardan Kaçının ve Exel Grup ile İletişime Geçin

web-design-bg-15

GİRİŞ

Müşteri iletişim merkezi personel planınızın iyileştirilmesi gerekiyor mu? Şirketinizin bir çağrı merkezi personel stratejisi var mı? Yoksa oluşturulması için uzman bir Firmadan destek mi almanız gerekiyor?

Bu sorulardan herhangi birine evet cevabı veriyorsunuz Exel Grup olarak profesyonel çözümlerimizle size destek olabiliriz. Exel Grup, çağrı merkezi personel optimizasyonu da dahil olmak üzere, iletişim merkeziniz için eksiksiz iş süreci dış kaynak kullanımı imkanı sunar. Çağrı merkezi platformumuz, iş gücü verimliliğinizi kolayca yönetmenize ve en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olurken bile, işinizi büyütmek için çeşitli iş geliştirme araçlarıyla birlikte personel sıkıntısından kaçınmak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Özellikle günümüzün uzaktan odaklı iş gücü yapılandırması söz konusu olduğunda, günlük çağrı merkezi görevlerini yerine getirmek için yeterli sayıda yetkin işçi bulmak zordur. Ancak endişelenmeyin – çağrı merkezi personelinizi Exel Grup yönetirken, en çok ihtiyacınız olduğunda her zaman profesyonel desteğe sahip olabileceksiniz.

HİKAYEMİZ

7 gün 24 saat istisnai hizmet sağlama yeteneğiniz, müşteri hizmetleri etkinliğinizi belirler. COVID-19 ve diğer işgücü zorlukları sayesinde, sektörünüz ne olursa olsun müşterilerinizin zamanında ve doğru bilgiler almasını sağlamak her zamankinden daha önemli.

Exel Grup, nitelikli çağrı merkezi kadrosu sayesinde, yoğun hacim, tatil saatleri ve aradaki her şeyle ilgili yardım sunar. Nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için bugün bizimle iletişime geçin. Exel Grup olarak başarı yolunda izlediğimiz stratejilerden bir kaçını sizlerle paylaşmak isteriz;

Temsilcilerinizin en son müşteri hizmetleri yöntemleri konusunda eğitildiğinden emin olun. İyi eğitimli bir işgücü, en azından kısa vadede, personel eksikliğinin üstesinden gelebilir. Ayrıca, çok yönlülüğü artırmak için çapraz eğitim aracılarını da göz önünde bulundurun – bu strateji, aracıların yüksek öncelikli görevlere sorunsuz bir şekilde aktarılmasına olanak tanır.
Acil müşteri isteklerine öncelik verin. Etkili bir çağrı merkezi personel planı, genellikle verimsiz iletişime yol açan “gürültüyü” ortadan kaldırır.
Çalışanlarınız için rezervasyonların önemini vurgulayın.
Personel sıkıntısı sırasında giden iletişimi unutmayın. Yukarıdaki çapraz eğitim girişimi burada kritik öneme sahiptir… gelen aracıları giden iletişimi yönetmeleri için eğitin ve bunun tersi de geçerlidir.
İşe alım ve yetenek tutma süreçlerinizi iyileştirin.  Exel Grup’un müşteriyi elde tutma stratejisi, çağrı merkezi personelini yönetmenin bu yönü için izlenecek iyi bir şablondur.
Çekirdek müşteri tabanınız için değere ve sonuçlara odaklanın – uzun vadeli iş ilişkilerini teşvik edin, erişimi artırın ve müşterilerinize nazik, zamanında hizmetle davranın.

SONUÇ

Exel Grup, çağrı merkezi personel planınızda istediğiniz zaman size yardımcı olur. Teknoloji dostu sistem mimarisinden ve otomatikleştirilmiş süreçlerden satış odaklı müşteri adayı yanıt yönetimine kadar, personel sıkıntısı ve diğer çağrı merkezi zorlukları için bizi tercih edebilirsiniz.  Anahtar teslim çağrı merkezi çözümlerimizi Firmanıza sunmak için sabırsızlanıyoruz!

bir yorum bırakın

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.