Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Exel Call Center

EXEL CALL CENTER OLARAK MÜŞTERİLERİNİZLE VE MÜŞTERİ ADAYLARINIZLA, GÜVENE VE BAĞLILIĞA DAYALI İLİŞKİLER GELİŞTİRMENİZDE

FAYDA SAĞLIYORUZ!

Her işletme, ürün veya hizmetlerini soran müşteri adaylarından ve mevcut müşterilerinden telefon almayı sever. Ancak aranma hacmi, işletmenizin günlük operasyonlarını etkileyecek yoğunluğa geldiğinde, bir çağrı merkezinden profesyonel hizmet almanın zamanı gelmiş demektir.

Müşterilerle bağlantı kurmak, satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için uygun maliyetli çözümlerle sizlere fayda sağlıyoruz. Nihai hedefimiz işimizi profesyonelce yaparken kendi uzmanı olduğunuz alana odaklanmanız ve satış işinizi bize bırakmanızdır.

Çağrı merkezleri hizmetleri finans, sağlık ve sigorta sektörlerinde temel bir unsur haline geldi. Bununla birlikte perakende, turizm, medya, eğitim ve diğer sektörlerdeki şirketler için de müşterilerle kurulan ilk temasta en önemli ve kaçınılmaz bir etken oldular. Sektörünüz ne olursa olsun, müşterilerinizle sağladığınız etkileşimde sonuç odaklı ve memnuniyet garantili hizmetler sağlamayı sürdürüyoruz.

Müşteri adaylarını satışa yönlendirmek için kapsamlı pazarlamaya ihtiyaç duyan şirketler için çağrı merkezi çözümlerimiz başka bir önemli avantaj sağlar; müşteri adaylarını olağanüstü bir hassasiyetle takip etme ve doğrulama yeteneği… Exel Call Center ile şunları yapabilirsiniz:

  • Ürün ve hizmetleriniz için sorguları ve istekleri hızlıca onaylayabilirsiniz.
  • Nitelikli ve niteliksiz potansiyel müşterileri tanımlayabilir ve birbirinden ayırabilirsiniz.
  • Nitelikli müşteri adaylarını satın almaya hazır olmalarına göre sıralayabilirsiniz.
  • Müşteri adaylarını özel gereksinimlere göre filtreleyebilir ve hemen kendi satış ekibinize aktarabilirsiniz.
Yetişmiş müşteri temsilcileri
0%
Teknoloji lider çözüm ortakları
0%
CRM tabanlı özelleştirilmiş yazılım
0%
Kapsamlı raporlama sistemi
0%

Müşterileri ve müşteri adaylarını profesyonel bir şekilde ele almak için bir çağrı merkezi kullandığınızda, hedef pazarınızın işletmenizi nasıl gördüğü üzerinde güçlü bir etki yaratırsınız. Çağrı merkezleri, günümüzde en çok kullanılan marka oluşturma araçlarından biridir. Exel Grup olarak, çağrı merkezi platformumuzla önemli pazarlama girişimlerini uygulamanıza fayda sağlıyoruz.

NEDEN EXEL CALL CENTER’I SEÇMELİSİNİZ?

Üstün müşteri hizmetlerine odaklanıyoruz. Müşterilerimiz için en iyi deneyimi yaratmayı amaçlıyoruz. İlk teklifimizden hizmetimizin sunumuna kadar, müşterilerimize sahip olduğumuz tek kişiymiş gibi davranıyoruz. Kaliteli hizmet sunmanın müşteri memnuniyeti için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

Değerlerimize dayalı benzersiz bir iş modelimiz var. Kişisel dokunuş ve markalaşma bizim için çok önemlidir. Yüksek teknoloji ve sağlam altyapımız ile butik tarzda hizmet ve kişisel dokunuş sunuyoruz. Bu, müşterimizin marka bilinci oluşturma ihtiyacını anlamamıza yardımcı oluyor ve çağrılarımızda kişisel dokunuşa odaklanmamızı sağlıyor.

Bizimle iş yapmayı kolaylaştırıyoruz. Yaptığımız şeyler hakkında müşterilerimize karşı şeffafız. Anlaşmalarımız basit ve anlaşılması kolaydır. Müşterilerimizi yanlış yönlendirmeyiz, gereksiz masraflara inandırmayız, sürpriz ve gizli ücretler yaratmayız. Bizimle iş yapmayı mümkün olduğunca kolaylaştırmak için iş modelimizi sürekli geliştiriyoruz. Müşterilerimize uygun maliyetli ve zamanında çözümler sunuyoruz.

…Müşterilerle bağlantı kurmak, satışlarınızı artırmak ve işinizi büyütmek için uygun maliyetli çözümlerle sizlere fayda sağlıyoruz. Personelinizin en iyi yaptıkları işe, ürününüzü üretmeye ve hizmetinizi sunmaya odaklanmasını temin ediyoruz.

EXEL CALL CENTER İLE ORTAKLIK, İŞİNİZE BİRÇOK FARKLI ŞEKİLDE YARDIMCI OLABİLİR.

Zamandan ve paradan tasarruf edin. Müşteri iletişim yönetimi sürecini dışarıdan temin etmek, şirketinizdeki herkesin tüm zamanını ve dikkatini asıl işinize ayırmasını sağlar. Birey ve kurum olarak, telefon sorgulamalarıyla uğraşarak dikkat dağıtmadan, en iyi yaptığınız şeye odaklanırsınız.
Satışları büyütün. Çağrı merkezi temsilcilerimiz, insanları satın almaya motive edecek bilgi ve eğitime sahiptir. Ürününüzü veya hizmetinizi iyi anladıktan sonra, deneyimlerini size özel satış ortamınıza kolayca aktarırlar. Tüm dış kaynaklı çağrı merkezlerine uyan tek bir boyut olmaktan çok uzak olan Exel Call Center, işinize yatırım yapmak için zaman yaratır.
Müşteri hizmetlerini iyileştirin. Müşterilerle çalışmak, siparişleri yerine getirmek ve sorunları çözmek için eğitilmiş profesyonellerden oluşan bir ekibe sahip olmak, müşteri deneyimini daha hızlı ve daha etkili hale getirir. Müşterinin siparişini değiştirmesi, ürünü iade etmesi veya ürününüzü kullanmakta sorun yaşaması fark etmeksizin, çağrı merkezi temsilcileri herhangi bir sorunla zamanında ilgilenebilirler. Hem otomatik hem de canlı temsilci desteği mevcuttur.
Markanızı oluşturun. Bir işi büyütmek söz konusu olduğunda, markanız en önemli varlıklarınızdan biridir. Çoğu işletme, en iyi ihtimalle marjinal telefon hizmeti sağlar.

EXEL CALL CENTER

EXEL CALL CENTER OLARAK, Müşterilerinize olağanüstü bir arama deneyimi sunarken aynı zamanda size sonuç odaklı performans sağlayan “Dedike” ve “Paylaşımlı” Çağrı Temsilcilerimiz sayesinde Exel CC Farkını yaşayabilirsiniz.
Yüksek Çağrı Hacimlerini Yönetin 100%
Güvenli ve Yedekli Çalışmanın Keyfini Çıkartın 100%
Ek Maliyet Yaratacak Eğitimlerden Kurtulun 100%
Ana İşinize Odaklanın, Detaylarla Uğraşmayın 100%

BİZİ GÜÇLÜ YAPAN ÖZELLİKLER

Temsilcilerimiz, teknik servis ve destek ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak için birçok teknolojik şirketle çalışan yüksek eğitimli uzmanlardır.

PCI uyumlu bilgi güvenliğimiz ve protokollerimiz, ürün ve hizmetlerinizin hızlı, kolay ve etkin bir şekilde işlenmesini sağlayarak, müşterilerinizle sürdürülebilir ilişkiler kurmanıza olanak sağlar.

Tatil dönemleri dahil 7/24 kesintisiz devam eden hizmetlerimiz, müşterilerinize her zaman, her yerde yardımcı olmaya hazır teknoloji alanındaki çözüm ortaklarımızın yüksek verimliliği sayesinde Firmanızın sürekli hizmet vermesini sağlar.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.