Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

EKİBİMİZE KATIL

AÇIK POZİSYONLAR

ÇAĞRI MERKEZİ ELEMANI:

Farklı sektörlerde hizmet verdiğimiz müşterilere, esnek çalışma saatlerinde destek sağlayacak, işine dedike, etik ve prensipli çalışabilecek, raporlama konusunda uzman ve insan ilişkileri konusunda kendine güvenen arkadaşlar arıyoruz. İngilizce bilinmesi tercih sebebi olacaktır.

WEB TASARIMCISI:

Pazarlama ve web tasarım & grafik tasarım bilgisi olan arkadaş arıyoruz. Dijital projelerimizde hizmet tedarikçilerimiz ile geliştirdiğimiz ürünler için photoshop ve wordpress bilgisi olan ve insan ilişkileri kuvvetli arkadaşlar arıyoruz.

HİZMET SAĞLAYICI NETWORK YÖNETİCİSİ:

Asistans ve concierge ürün ve hizmet gamımızı geliştirmemize fayda sağlayacak, insan ilişkileri güçlü, empati yeteneği gelişmiş ve satış konusunda minimum 3 yıl tecrübeli arkadaşlar arıyoruz.

GENEL BAŞVURU:

Evden çalışacak randevu organizasyon, tedarik yönetimi ve raporlama konusunda minimum 3 yıl tecrübeli üniversite mezunu ve tercihen ingilizce bilen arkadaşlar arıyoruz.

Adres:

Quick Tower No:8

İçerenköy, İstanbul

Türkiye

Tel:  +90 216-225-9457

GSM:  +90 542-271-7029

Email: info@exelgrup.com

Error: Contact form not found.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.