Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Ekibimiz

YÖNETİCİ ORTAK
H. MURAT ALİOĞLU

Kadıköy (Maarif) Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünde okuyan H. Murat Alioğlu turizme 1988’de Pacha Tours ile seyahat acenteliği – tur operatörlüğü alanında başlamıştır. 1988 ve 1995 yılları arasında Esin Turizm ve Tourismo Turizm gibi firmalarda Incoming ve MICE alanlarında görevlerde bulunmuştur. 1996 ve 2000 yılları arasında yönetici ortak olarak Bigom Turizm’de MICE ve Outgoing alanlarında görev almıştır.

2001 ve 2009 yılları arasında üst düzey yönetici olarak Meksika ve Romanya menşeli acentelerde Incoming ve Outgoing alanlarında çalışmalar yürütmüştür. 2009 ve 2018 yılları arasında Mısır, Lübnan, Azerbaycan ve Birleşik Arap Emirlikleri dahilinde turizm alanında yatırım, yönetim ve operasyonlarda yer almıştır. 2019 yılından itibaren yatırımcı, yönetici ve danışman olarak hizmet, turizm, gıda ve mağazacılık sektörlerinde yer almaya devam etmektedir.

Yönetim
0%
Satış ve Pazarlama
0%
Liderlik
0%
YÖNETİCİ ORTAK
ELİF KARAYİĞİT

Kadıköy (Maarif) Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden 2001 yılında mezun olan Elif Karayiğit, FMCG sektörünün finans ve pazarlama dallarında, Volkswagen Doğuş Finans, Brisa, Yünsa, Turkcell’in 3.cü en büyük distrübütör firması olan C5 Elektronik gibi Türkiye’nin en önde gelen firmalarında hizmet vermiştir.

21 yılı bulan iş tecrübesi sürecinde marka iletişimi, kurumsal iletişim, kampanya yönetimi, bütçe planlama, yerli ve global etkinlik, saha aktivitesi yönetimi, ürün veya hizmetin en doğru şekilde tüketici ile buluşması, ürün veya hizmet satış sonrası destek hizmetleri alanlarında tecrübe ve bilgi birikimine sahip olmuştur. B2C alanında yerli ve yabancı pazarlarda marka haline gelmiş yerli kozmetik firması Flormar’da tüketici deneyimlemeleri ve saha aktiviteleri alanındaki tecrübesini genişletmiştir. Kendisi son dönemde danışmanlık ve iş geliştirme alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

Hedef Belirleme
0%
Satış ve Pazarlama
0%
İş Etiği
0%
Projeniz için doğru ekip
YAPTIĞIMIZ İŞİ SEVİYORUZ

Bizimle çalışın

DANIŞMANLARIMIZ

Exel Grup, tüm sektörlerde kapsamlı hizmetler sunan kendi endüstrisinde derin deneyime ve geniş uluslararası bağlantılara sahip bir uzmanlar ekibiyle donatılmıştır.

Kadıköy (Maarif) Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun olan Cenk Alptekin turizme 1988’de otelcilik alanında başlamıştır. 1990 yılında seyahat acenteliği – tur operatörlüğüne geçiş yaparak, 5 yıl süre ile VIP Turizm’de Outgoing ve MICE alanlarında üst düzey yöneticilik yapmıştır. 1995 ve 2009 yılları arasında yönetici ortak olarak Hürtur Hürriyet Turizm’de Outgoing, Incoming, MICE ve Ticketing alanlarında görev almıştır.

2010 ve 2015 yılları arasında üst düzey yönetici ve yatırımcı ortak olarak Balkanlar, Azerbaycan ve Türki Cumhuriyetler dahilinde Incoming ve MICE alanlarında çalışmalar ve görev yapmıştır. 2015 ve 2017 yılları arasında Türkiye’ye geri dönerek Prontotour Genel Müdürlüğü görevinde bulunmuştur. 2018 yılından itibaren yatırımcı, yönetici ve danışman olarak sektörde yer almaya devam etmektedir.

CA-1
CENK ALPTEKİN
DANIŞMAN
Yönetim
0%
Satış ve Pazarlama
0%
Liderlik
0%
Hedef Belirleme
0%
Takım Çalışması
0%
Yaratıcılık
0%
Problem Çözme
0%
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.