Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Bizi Lider Yapan Özelliklerimiz

PROFESYONEL VE YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Biz, teknolojiyi profesyonel ve yenilikçi çözümler için hizmet ve kalite anlayışımızın odağında tutuyoruz. Bundan dolayı biz sadece yerel ve uluslararası platformlarda hizmet veren lider çözüm ortaklarıyla çalışıyoruz. Özellikle nitelikli satış gücümüzü ve empati yeteneği yüksek ekibimizi, başarımızın temel dayanağı olarak görüyoruz. Telesatış ve telepazarlama dış kaynak hizmetlerimizle, çıktı/sonuç odaklı ve performans başına ödeme maliyet yapısı seçenekleriyle size daha düşük bir risk sunuyoruz. Temsilcilerimiz, aramaları satış fırsatlarına dönüştürmek için her temas noktasını nasıl azami düzeye çıkaracaklarını iyi biliyorlar.

Biz de sizin gibi yüksek standartlı hizmet hedefimizde, ürün farkındalığı ve satışları artırma konusunda takıntılıyız. Ekibimiz, işletmeden-işletmeye (B2B), işletmeden-tüketiciye (B2C) ve müşteri deneyimi (CX) konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır.

Mükemmel iletişim becerilerine, satış bilgisine ve özgüvene sahip en iyi çağrı merkezi temsilcilerini seçiyoruz. Son olarak içlerinden reddedilmeyle başa çıkma becerisine sahip olanları işe alıyoruz. Ondan sonra ürünleriniz ve markanız konusunda eğitiyoruz. Becerilerini geliştiriyor ve en zorlu anlaşmaların üstesinden gelmeye hazırlıyoruz. Neticesinde temsilcilerimiz en zorlu rekabet sorularının ve en yüksek hacimli satış dönemlerinin üstesinden gelebilecek donanımda ve yeterlilikte Firmanıza hizmet veriyorlar.

DOĞRU YAKLAŞIM

Telesatış ve pazarlama için doğru yaklaşımı seçmek göz korkutucu olabilir. Başka bir deyişle yanlış seçim maddi ve manevi olarak pahalıya çıkabilir. Satış ve pazarlama kapasitenizi, küresel çapta geliştirme imkanına coğrafi çeşitliliğimiz ve dil kapsamımızla sahip olabilirsiniz. Daha fazlası için tıklayınız…

DIŞ KAYNAK KULLANIMI ÇÖZÜMLERİ

Satış modellemeleri, müşteriyi elde tutma ve sadakat stratejileri son 10 yılda köklü değişiklikler geçirdi. İş liderleri, bulut, SaaS, yinelenen gelir modelleri, çözüm satışı, pazarlama otomasyonu ve sosyal izlemedeki trendlerin zirvesinde kalmalıdır. Şirketler için müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarken teknolojinin sürekli gelişen döngüsünde yer almak önemlidir.

Bu karmaşıklık seviyesinde, satış ve pazarlamayı dış kaynak kullanımı ile çözmek doğru seçim olabilir. Profesyonel ve yenilikçi çözümler için Exel Grup hizmetlerini seçmek, girdileriniz ve markanızla, baştan sona kaliteye ve optimum müşteri deneyimine odaklanarak daha düşük risk ve daha yüksek temettü modeli sunar.

…SUNDUĞUMUZ TÜM HİZMETLERİMİZ, MÜŞTERİLERİNİZİN SİZİNLE DAHA KOLAY VE SÜREKLİLİĞİ OLAN İŞLER YAPMASINA YÖNELİKTİR…

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.