Quick Tower No:8 İçerenköy İstanbul

Anahtar Teslim Süreç Yönetimi

ANAHTAR TESLİM ÇÖZÜMLER

PROFESYONEL DIŞ KAYNAK ÇÖZÜMLERİMİZ

Büyük ölçekli hedeflere odaklanın! Rutin veya temel olmayan faaliyetleri profesyonel satıcı üzerinden olacak şekilde dış kaynak sağlama yoluna gidin. Sonuç olarak, iş akışlarınızı yeniden keşfederken iş süreçlerini optimize edin ve operasyonel maliyetleri düşürün. Müşterilerimizin operasyonel zorluklarını çözmelerini, büyüme hedeflerine ulaşmalarını ve yol boyunca riskleri azaltmalarını sağlamak istiyoruz. Anahtar teslim çözümler için sürekli olarak teknolojiye ve personel eğitimine yatırım yapıyoruz. Hizmetlerimiz için tıklayınız…

MÜŞTERİ DENEYİMİ ODAKLI ÇÖZÜMLERİMİZ

Hizmet standartları belirlemek ve rekabeti kazanmak için güvenilir dış kaynak kullanım ortağı bulmak çok önemlidir. Anahtar teslim çözümler sürecinde işletmenizin çeşitli iletişim kanalları aracılığıyla çoklu dilde 7/24 erişilebilir olmasını sağlarız. Sonuçta maliyetleri düşürürken ve destek iş akışlarını optimize ederken müşterilerinize birinci sınıf tutarlı hizmet sunarsınız.

  • Çok Kanallı Müşteri Desteğimiz
  • Teknik Desteğimiz
  • Özel Koşullarda Start-Up Desteklerimiz

MÜŞTERİYİ ELDE TUTMA ÇÖZÜMLERİMİZ

Seçeceğiniz şirket, satış büyümesi ve olası satış yaratma hedeflerini belirlediğinden, olası satışları bulmaya ve onlarla etkileşime geçmeye yardımcı olacak profesyonel bir dış kaynak kullanımı ortağı olmayı gerektirir. Giden aramalar ve olası satış yaratma hizmetleriyle satış ve pazarlama verimliliğini artırmada yılların deneyimine sahibiz. KPI odaklı yaklaşımımızla müşteri edinme maliyetlerini düşürün ve geliri artırın.

  • Tele Pazarlama Desteğimiz
  • Satış Yaratma Stratejilerimiz
  • Anketlerimiz

DIŞ KAYNAKLI HİZMET TEDARİKÇİSİ SEÇİMİNDE DİKKAT EDECEKLERİNİZ

DIŞ KAYNAKLI MÜŞTERİ HİZMETLERİ DESTEĞİNİN FAYDASI NELERDİR?

Tedarikçisi akıllıca seçilirse, dış kaynak kullanımı, maliyetleri azaltmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için en iyi strateji haline gelir. Ek olarak, gerektiğinde ölçeği büyütme ve küçültme, müşteri hizmetleri iş akışları üzerinde daha iyi bir kontrol sağlama ve kaynakları genişletme imkânına sahip olur.

GÜVENİLİR BİR DIŞ KAYNAK HİZMET SAĞLAYICISI NASIL SEÇİLİR?

Müşteri incelemelerini ve potansiyel bir iş ortağının örnek olay incelemelerini incelemenizi öneririz. Alanında ve kendi sektörünüzde sağlam deneyime sahip bir şirketle çalışmak önemlidir. Ayrıca ekip üyeleriyle iyi geçinmek verimli iletişim kurmak için önemlidir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ DIŞARIDAN TEMİN ETMENİN EN DOĞRU YOLU NEDİR?

En iyi sonuçlar için, hedeflerinizi net bir şekilde belirlemeniz ve doğru ortağı seçmeniz önemlidir. Genellikle müşterilerimizin proje yol haritasını belirlemelerine yardımcı oluyoruz ve ardından onu yürütmek için çalışıyoruz. Başarının kilit unsurlarından biri, müşteri desteğinin verimliliğini sürekli olarak artırmak için iyi kurulmuş izleme ve analitik süreçleridir.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.